• 19 November 2013
    • Математика
    • Автор: Liailov

    Олексій мав 4 грн. (400 коп.). Він купив льодяник, жувальну гумку та 2 олівці. Льодяник коштує 80 коп., жувальна гумка дорожча від льодяника на 20 коп., а ціна кожного олівця в 4 разі менша, ніж ціна льодяника й жувальної гумки разом узятих. На гроші, що залишились, хлопчик вирішив купити морозиво по ціні 65 коп. Скільки штук морозива він може купити?


    • 19 November 2013
    • Ответ оставил: Shaha051

    400- ( 80+ 80+ 20+ 180: 4*2)=130( коп.)- осталось
    130: 65=2- мороженого купил Алексей

    Оцените ответ
    • 19 November 2013
    • Ответ оставил: 3keks

    80+20=100 копеек
    карандаши 25 коп×2= 50 копеек
    остаток денег 2, 50 или 250 копеек
    купил 3 порции мороженного

    Оцените ответ

    • НЕ НАШЛИ ОТВЕТ?
    Если вас не устраивает ответ или его нет, то попробуйте воспользоваться поиском на сайте и найти похожие ответы по предмету...

Последние и похожие вопросы