• 24 November 2013
  • Английский язык
  • Автор: Liadov5

  Помогите написать сочинение на тему "У чому полягає сенс життя Фауста за однойменною трагедією.Й.В. Гете"


  • 24 November 2013
  • Ответ оставил: Sonyk11

           Написати твір на тему "У чому полягає сенс життя Фауста за однойменною трагедією.Й.В. Гете" пропоную так:
           Більшу частину свого існування головний герой трагедії Фауст присвятив науковій діяльності. Щодня він пізнавав нове та намагався знайти свої відповіді на складні питання буття. Фауст осягає науку та згодом розуміє, що  він зайшов у глухий кут. Як бути далі? Як пережити свою безпорадність? Він віддав все науці, і, врешті-решт, не знайшов істини. Він, без жінки, без дітей, щодня цілком був відданий пошукам. І тепер він на роздоріжжі. Бо Фауст утратив свій сенс життя. Намагаючись покінчити життя самогубством, він зустрічається із самим дияволом, який віддано обіцяє йому відкрити таємниці Всесвіту. І науковець погоджується.
          Так Фауст знайомиться із жінкою, яка його причаровує – Маргаритою. Він стільки років провів у заперті серед книжок та своїх учнів, що у цій жінці він бачить всю красу. Тепер вона – його ідеал. Проте він не зміг усвідомити цінність людських стосунків одразу, це розуміння прийшло до нього згодом. Лише наприкінці своїх шукань, Фауст розуміє, що щастя – це жити для інших. Тобто приносити користь своєму народові, трудитися для його блага. В цьому сенс його життя. Пошук сенсу людського існування може зайняти чимало часу – ось основна думка твору Гете. Якщо людина відчайдушно шукає, то вона цей сенс обов’язково знайде.

  Оцените ответ

  • НЕ НАШЛИ ОТВЕТ?
  Если вас не устраивает ответ или его нет, то попробуйте воспользоваться поиском на сайте и найти похожие ответы по предмету...

Последние и похожие вопросы